X
کلیک تک - نگاهی نو به فناوری - چگونه اینترنت بیابید وقتی اینترنت شما خراب است s

کلیک تک - نگاهی نو به فناوری - چگونه اینترنت بیابید وقتی اینترنت شما خراب است

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 76
» بازديد ديروز : 94
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 169
» بازديد سال : 75
» بازديد کل : 1091
» اعضا : 0
» مطالب : 5

چگونه اینترنت بیابید وقتی اینترنت شما خراب است


تاریخ انتشار پست : 1398/6/21 بازدید : 26کار آفلاین


همه ما به قدری به وب تکیه کرده ایم که می توان فراموش کرد چقدر می توانید بدون اتصال به اینترنت انجام دهید. برنامه های دفتر و کتابخانه های رسانه محلی خود را خاموش کنید و تقریباً به نظر می رسد که به هیچ وجه به اینترنت احتیاج ندارید (تا زمانی که نیازی به جستجوی چیزی نداشته باشید ، در این صورت مجبور خواهید بود که آن دانشنامه ها را گرد و غبار کنید).


حتی در دنیای متصل به امروز تعدادی برنامه وب فعال هستند که به صورت آفلاین کار می کنند ، اکثر آنها توسط Google ساخته شده اند تا اطمینان حاصل کنند که هر زمان که وب کم شود ، Google Chrome به آجر تبدیل نشود: Google Drive به شما امکان می دهد در حالی که هستید اسناد را ایجاد و ویرایش کنید. به صورت آفلاین ، و حتی می توانید با افزودنی Gmail آفلاین ، کمی ایمیل ارسال کنید. فراموش نکنید که امثال Spotify و Netflix اکنون به شما امکان می دهند محتوای دستگاه محلی را ذخیره کنند ، گرچه بدیهی است که قبل از اینکه اینترنت شما تمام شود ، باید این کار را انجام دهید.صرف مدت زمان آماده شدن برای خاموشی اینترنت می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند ، خواه این همگام سازی محتوا با خواننده الکترونیکی شما باشد یا مطمئن شوید که حداقل برخی از برنامه های تلویزیونی iTunes خود را بارگیری کرده اید و آماده هستید تا وقتی که هستید مشکلات ارتباطی را شروع کنید.


هیچ چیز نمی تواند اتصال پهن باند با سرعت بالا و قابل اعتماد را که در صورت عدم دسترسی نصب کرده اید ، کاملاً جایگزین کند ، اما استفاده از برخی یا همه این ترفندها باید تا زمانی که ISP شما مشکل را حل کند ، کافی باشد تا شما را از بین ببرد.

منبع: gizmodo


دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد