کلیک تک - نگاهی نو به فناوری - آرشیو 1398/12

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 76
» بازديد ديروز : 94
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 169
» بازديد سال : 75
» بازديد کل : 1091
» اعضا : 0
» مطالب : 5

اگر مکرراً در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام قرار دارید ، احتمالاً احتمالاً دیده اید که دوستان در پاک سازی رسانه های اجتماعی شرکت می کنند - جایی که برنامه را برای چند روز یا طولانی تر حذف می کنید تا زمان صفحه نمایش کاهش یابد (و اغلب استرس).


اما اگر اکنون نوبت شماست که رسانه های اجتماعی را پشت سر بگذارید ، گزینه های حذف پروفایل شما ممکن است در خود برنامه ها وجود نداشته باشد. به عنوان مثال ، حساب های اینستاگرام فقط از طریق مرورگر وب قابل حذف است.


در اینجا نحوه حذف اکانت اینستاگرام خود در آیفون از طریق آن فرآیند آورده شده است.


برای غیرفعال کردن یا حذف کردن؟ مساله این است.

معضل جالب ، فکر نمی کنید؟ منظورم این است که چرا می توانید وقتی به سادگی می توانید به طور موقت آن را غیرفعال کنید ، روی آن حساب اینستاگرام قرون وسطایی برید؟ خوب ، زیرا هنوز هم وجود خواهد داشت - تنهایی ، آسیب پذیر ، برای گرفتن شکار ، کرکس های دور. منظور من این است که علیرغم غیرفعال کردن حساب شما ، اطلاعات شخصی شما هنوز وجود دارد. به هر حال ، قبل از اینکه به شما نشان دهم چگونه به طور دائم حساب Instagram را حذف کنید ، در اینجا نحوه غیرفعال کردن موقت آن آورده شده است. شاید این به شما فرصت کافی برای تعمق در تصمیم شما دهد.


نحوه غیرفعال کردن حساب اینستاگرام خود

اگر هنوز قصد دارید با این کار ادامه دهید ، ابتدا باید به حساب کاربری اینستاگرام خود امیدوار شوید. اگر وارد سیستم نشده اید ، نام کاربری و رمز عبور خود را از بین ببرید.


اکنون ، برای لپ تاپ ها و دسک تاپ ، به سمت Profile بروید (در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش شماست). پس از آن بر روی Edit Profile کلیک کنید. در زیر منوی ویرایش مشخصات ، روی پیوند خواندن "موقتاً غیرفعال کردن حساب من" کلیک کنید. شما می خواهید آن را در پانل سمت راست ، در پایین صفحه پیدا کنید.


از آنجا ، شما به صفحه دیگری منتقل خواهید شد که در آن شما باید برخی مراحل اضافی را برای غیرفعال کردن حساب خود انجام دهید. در ابتدا دلیل غیرفعال کردن حساب خود را بیان کنید.


لطفاً یک مورد مناسب را انتخاب کنید (خیر ، رفتن به مریخ به دلیل بازگشتی دلیل منطقی نیست). متوجه خواهید شد که دکمه غیرفعال کردن حساب موقتی غیرفعال است. تا زمانی که دلیل خود را ارائه ندهید و پسورد دوباره مرتبط با حساب اینستاگرام خود را دوباره وارد کنید ، این طور باقی خواهد ماند. وقتی آماده شدید ، دکمه ای را که ذکر کردم ، بزنید. خودشه!


یک مورد دیگر: فقط یک بار در هفته می توانید حساب Insta خود را غیرفعال کنید. اگرچه حساب شما مخفی خواهد شد ، اطلاعات شخصی شما در سرورهای اینستاگرام باقی خواهد ماند. هنگامی که احساس می کنید برای پایان دادن به روز شنبه خود در اینستا ، به سادگی به حساب کاربری خود وارد شوید تا آن را فعال کنید.


اکنون ، اگر این کار را تا انتها مشاهده کردید ، در اینجا نحوه غیرفعال کردن دائم حساب Insta شما آورده شده است.


نحوه حذف دائمی اکانت اینستاگرام

آن زمان سرانجام فرا رسیده است - شما به راحتی نمی توانید با اطمینان از حفظ حریم خصوصی اینستاگرام سر و کار داشته باشید ، این بدان معنی است که تنها عملکرد معقول اقدام به حذف کل حساب کاربری شماست.


بله ، من می دانم که راه حل مورد نظر شما نیست ، اما ، سلام ، یک حساب مرده بهتر از اینکه تمام پرونده های خود را توسط برخی از باج افزارهای تصادفی که در طبیعت پیدا شده است قفل شوید.


به هر حال ، اگر واقعاً می خواهید با این کار کنار بیایید ، در اینجا نحوه حذف اکانت اینستاگرام شما آورده شده است.


ابتدا می خواهید به صفحه حساب اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید. برای اینکه شما را از این مشکل نجات دهد ، پیوند اینستاگرام آنلاین است. روند تقریباً مشابه با مورد غیرفعال کردن حساب است: یک دلیل را ذکر کنید و رمزعبور خود را دوباره وارد کنید. پس از اتمام کار ، دکمه "حذف دائماً حساب من" را فشار دهید.


قبل از انجام آخرین مرحله از روند ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که یک نسخه پشتیبان از تمام داده های موجود در حساب اینستاگرام خود داشته باشید. این شامل تصاویر ، فیلم ها ، Gif ها ، شورت های Tik-Tok ، کلیپ های بومرنگ ، داستان ها و سایر موارد است. پس از حذف اینستاگرام حساب کاربری خود ، هیچ راهی برای پس گرفتن موارد خود ندارید.


منبع


دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد